Hakkımızda/3E Endüstriyel Hakkında

Yazılım Otomasyon Sektöründe Lider


Yerli ve Milli SCADA Designer, ERP, Otomasyon & Proje, Özel Yazılım Çözümleri, Endüstriyel Fırın, Endogaz Jeneratörü, Isıl İşlem Ekipmanlarında İş Ortağınız.
dis office image

office image

3E ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİK

Firmamız, 2005 yılında endüstriyel otomasyon ve yazılım sektöründe kaliteli ve seçkin hizmet sunabilmek amacıyla kuruldu. “Expert” “Exclusive” “Engineering” kelimelerinin ilk harflerinden ismini aldı. Faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana 30’a yakın ülkede çözüm ortağı olarak birçok projeyi başarı ile tamamladık.
2008 yılında ısıl işlem tesislerinin tüm süreçlerinin yönetilmesi ile ilgili ihtiyacın karşılanması amacıyla Eagleye HQM® yazılımımızın temellerini attık. 2009 yılında ilk kurulumumuzu gerçekleştirdik. 2009 yılından bugüne kadar geçen 11 yıllık süreçte değerli iş partnerlerimizin destekleriyle yazılımımızı her geçen gün daha çok geliştirdik. 2012 yılında ERP ile sahadaki üretim verilerinin entegrasyonunu sağlayacak Eagleye Trend Recorder® (ETR) yazılımımızı geliştirdik. Eagleye ETR® yazılımı, güncel SCADA Designer yazılımının da temellerini oluşturdu. Kurulduğu günden beri Ar-Ge’ye önem veren ve birçok projeyi Türkiye’de ilk gerçekleştiren bir firma olarak, merkezimizi 2014 yılında Marmara Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ne taşıdık. İlk Ar-Ge projemiz, kaynak öncesi ve sonrası gerilim giderme için kullanılan portatif ısıl işlem makinası Eagleye PHT’dir. 2016 yılından itibaren ABD ve Çin merkezli firmalar ile iş birliğimiz başladı. Bu vesile ile Uzak Doğu’ya da ilk yazılım ihracatımızı gerçekleştirmiş olduk. İşbirliğimiz neticesinde kullanıcılara, ısıl işlem ekipmanları (3 gaz analizörü, okisjen probu, flowmetreler vb), hassas döküm ürünler, atmosfer kontrollü kamara tipi sertleştirme fırını, kontinu tel bantlı fırın, endogaz jeneratörü sunmaya başladık. 2019 yılında Eagleye RSD® (Runtime SCADA Designer) yazılımımızı tamamlayarak test kullanımlarını başlattık ve 100 ün üzerinde projede başarılı bir şekilde kullandık.
Sunduğumuz hizmet kalitesi ve yerli & milli ürünlerimiz ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında lider firma olma yolunda ilerliyoruz.

Firma içi ekip, tedarikçi ve iş ortakları ile takım ruhu içerisinde çalışarak hizmetlerimizi ilerletmek.

Ulusal ve uluslararası inovasyon ekosistemine katkıda bulunmak.

Teknolojiyi yakından takip ederek faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin gelişimine katkıda bulunmak.

Ülke ekonomisine fayda sağlayacak başarılı projelere imza atmak.

İnovasyon süreçlerini yürüten, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uluslararası standartlarda uygulayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısıyla yurtiçi ve yurt dışında lider bir firma olmak.

About slayt image

Hakkımızda Bazı Gerçekler

30 dan Fazla Ülkede Çalışan Yüzlerce Referans

 14

Yıl Deneyim

 10

Kişilik Kadro

 378

Yazılım

 7/24

Özel Destek